Outsourcing bezpieczeństwa

Zdając sobie sprawę z trudności i wyzwań jakie niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej w obecnych czasach, proponujemy skupić się na bussinesie, zaś wszelkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem Państwa pracowników, a tym samym całej firmy powierzyć specjalistom z firmy Expertbezpieczeństwa.

Proponujemy kompleksowe rozwiązanie oparte na zasadzie outsourcingu. Już w 1923 r. Henry Ford stwierdził, że: „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”.

Na rynku są inne firmy świadczące podobne usługi, różnica polega nie tylko w cenie, ale i w zakresie oraz jakości wykonywanych przez nas przedsięwzięć, związanych z indywidualnym podejściem do klienta, bez względu czy będzie to prywatne przedszkole prowadzone w domu jednorodzinnym, czy międzynarodowa korporacja.

Podpisując z nami umowę o świadczenie usług na zasadach outsourcingu możecie tylko zyskać. W zakres działań objętych umową wchodzą wszystkie usługi jakie oferujemy, począwszy od przeglądu i konserwacji gaśnic, po porady prawne i indywidualne opinie specjalistów/biegłych dotyczące problemów z zakresu bezpieczeństwa. Powierzcie bezpieczeństwo swoje oraz swoich pracowników specjalistom z naszej firmy, zaś sami skupcie się na tym, co najlepiej robicie i/lub lubicie robić. Zapraszamy do współpracy.